2 February 2015

Výstup na K2 !

Tenhle blog je o výzvách, ale ne zas takových jako je v nadpisu tohoto příspěvku. Nahoru na K2 se pravděpodoběn nepodívám, pokud tam výhledově nepovede metro, ale napadlo mě, kolik výškových metrů naběhám za rok a jestli to bude stačit na nadmořskou výšku K2 - 8611m. Zatím mám nastoupáno lehce přes 400m, tj. zatím se pomalu blížím k vrcholu Řípu :-)
Jinak tréninkově to bylo v posledních dnech dobré, v úterý na HEATu mi to celkem ťapalo, tepově cca o 10 níž než minule. V pátek jsem vyrazil běhat večer po práci jen takový malý okruh po Vestci, nakonec 9km a pocit z běhání výborný. V sobotu jsme vyrazili s Helčou do Jizerek na běžky a trasa "Jizerka - Smědava - Na Knejpě - Hřebínek - Nová Louka - Kristiánov - Rozmezí - Jizerka" nakonec měla krásných 40km s převýšením přes 500m. Soupaží v součtu tak 1,5km, víc fakt nejde :-) Top Speed ve sjezdech 28km/h. Pád pouze jeden, začínám si víc věřit a i víc riskuju :-) Při výjezdu na Rozmezí mi Helča nadělila jen tři minuty, což je historicky můj nejlepší výkon na tomto kopci, na kole dostávám větší příděly :-)
V neděli mě trochu bolely nohy, ale proč se nejít proběhnout když je venku tak krásně. Za slunečného počasí jsem běžel stejnou trasu jako před 14dny, ve stejném tempu, s TF avg 154, tj o 18 míň! Docela pozitivní posun. Po 11,5km se mi ještě nechtělo končit, tak jsem ještě obkroužil Vestec a zakončil tak sportovní víkend 14km výklusem. 

No comments:

Post a Comment