12 March 2015

Únava

Dneska jsem zbitej jak pes! včera jsem uplaval 36 bazénů, neboli 1800m kraulem (ze začátku 1:03/50m, potom jsem zpomaloval) a následně vyrazil na 1,5 hodinu beďasu. Den předtím jsem uběhl 8,2km, z toho 6km svižný výběh s Helčou a potom test jestli uběhnu 2km pod 10 minut. Uběhnu. TF avg 150, běžecký index 56. Jsem ale fakt unavenej, tak teď budu dva dny nic nedělat, regenerovat a dneska jdu na pivo! Nejen tréninkem živ je člověk :) dost se těším, neměl jsem pivo přesně měsíc.
V sobotu, doufám už pln síly a elánu, si zaskočím zase po dlouhé době na HEAT a porovnám průběh TF s grafem před 2 měsíci. A v neděli asi delší výběh. Možná 30km. Možná taky ne.

3 comments:

 1. Neni nedelni 30tka trochu moc vzhledem k tomu ze mas ten marathon az za dva mesice? Jinak muj patecni vybeh - po ctvrtecnim pivu, klasicka deprese z dehydratace, v 11 svacinka - talir zeleniny/syr - ve dvanact vybeh rychlejsim tempem - 10tka pod hodinu. Trochu jsem to prepalil, u 7dmeho Km jsem se trochu zakyselil a telo poslalo do mozku stopku. Pak chvili indiansky beh, naprosta frustrace - ale dobehl jsem asi za 1:02 takze to nebylo tak strasny

  ReplyDelete
 2. Jo a abych nezapomnel - i ta zelenina se kolem 9teho Km ozvala, nechal jsem za sebou dva omracene psy, a zesloutle stromy....

  ReplyDelete
 3. Když von ten maraton je už za 6 tejdnů! a první rada co jsem kdy dostal k maratonu byla: "Uběhni 30km 6 a 4 tejdny před maraton a dáš to v pohodě" :-)
  Jinak ta deprese po chlastu je zlo, v sobotu na mě taky útočila! No a jestli tě teď zlobila zelenina, tak si představ jak se poběží s 2l piva na PRDu :)

  ReplyDelete