15 September 2015

Kouleno, Trail a Alkohol

Zatracený pravý koleno si pořád žije vlastním životem a zlobí. Minulý týden už to bylo dobrý, po víkendovým výšlapu zase lehkej otok, dneska zase dobrý. Budu doufat, že už se to definitivně uklidní a bude klid. I přes boj s vlastním tělem jsem zvládnul i něco odběhat, nejlepší byl běh s baťohem pro ostružiny a švestky, nenašel jsem ani jedno, k tomu byla vichřice a i pár dešťových kapek se přišlo podívat na můj pomalý běh. Oblečen jsem byl na 20stupňů, pocitová teplota byla asi 6 :-) vzdálenost celkem 11,5km, čas ani tep jsem nesledoval. Další běhy byly kratší, jeden 7,7km kombinace pomalé 5ky (asi 32:30) a potom nějakých rychlých úseků 300m, tempa různě mezi 4:00 - 5:00. Druhý běh opět skvělé počasí, déšť, bouřka a zima, takže jen 5km za 27minut.
O víkendu jsme s Helčou šli pochod Krajem kamenů, zvolili jsme trasu 26km a zdolali jsme jí za 5hodin čistého času, pauzy byly cca hodinu, takže buď jsme chodecky na úrovni Anežky Drahotový a nebo pořadatelé trasu nepatrně proměřili. Byl to ale moc pěknej pěší výlet a 26km nebokoliktovlastněbylo bylo tak akorát a ušel jsem to v klídku. Trochu jsem si po cestě zavzpomínal na dávné účasti na pochodu Praha - Prčice a utrpení na 45km trase :-)
A hlavní událostí tohoto postu je, že jsem se přihlásil na pražský City Trail Run. 16km, 440m převýšení, zajímavá trasa, určitě to bude super. Do přihlášky jsem v pomatení mysli napsal cílový čas 1:30, ale jako správný alibista si samozřejmě závod jdu hlavně užít a ne závodit s časem nebo soupeři ... :-)
A na závěr poznámka k tréninkovému plánu dalších dní. Žádný plán nemám :-), běhám zcela nahodile, chaoticky, nesmyslně a nepravidelně :-) Závody jsou 18.10. a 25.10. Všechny další víkendy až do závodů chystají nemalé překážky - tento víkend ve víru narozeninových oslav, příští víkend pánská jízda pivní festival Stuttgart, dále cvičný desetiboj s možnou konzumací a  rizikem, že mi koule spadne na nohu nebo se probodnu oštěpem, potom teambuilding = těžká jaterní prověrka a potom rovnou závodní období. Kdo se někdy pití věnoval, tak ví, že bude potřeba trocha toho alkáčskýho štěstíčka :-) 
Rozhodně to koncem října vypadá to na velkolepá běžecká představení, sledujte blog ať víte jak to dopadne! :-)No comments:

Post a Comment