8 December 2015

Vlnová teorie

Sázení na tenis mě naučilo, že všechno chodí ve vlnách. Série výher střídá sérii proher. Týden člověk výhrává všechno a další týden netrefí ani vrata od garáže, i když subjektivně dělá věci pořád stejně. Mám pocit, že to samý platí i v životě a dění kolem mě. A teď zrovna jsem si nasednul na začátek jedné malé negativní vlny. Začalo to tím, že mi přestala fungovat platební karta. Je docela blbý to zjistit až ve chvíli kdy platíte za hotel na služební cestě v cizině :-) následně mě zase trochu pozlobilo koleno, špatnej pohyb, bolest, lehkej otok. Nic vážnýho, škoda že za 2 dny jedu lyžovat do Alp. Pak už jen odřené auto na parkovišti, zadní nárazník nevydržel nápor parkujícího golfu...
Doufám, že už se to zastaví a sinusoida se otočí zpátky do pozitivna :-) držím si pozitivní myšlení tak věřím že mi to jsoucno vrátí :-)
Ad běhání, minulý týden jsem otevřel nový okruh Jesenicí, má 5km a běží se po osvětlených ulicích, tedy je vhodný i pro nás srabíky co se ve tmě bojí do lesa. A dokonce je tam i jeden fajnový kopeček a místy moc pěkný výhled na Prahu. Hledání nových tras mě začalo bavit, tak jsem o víkendu vymyslel a zaběhnul i novou 10km trať. Po 5 pomalých km se mi to nějak rozběhnulo a nakonec to byla krásná desítka přesně za 60minut.
Jak už jsem avizoval, zítra odjíždím lyžovat. Destinace Ischgl. 6 chlapů, jeden sud piva, williamsky, russian standard, no bude to veselé. Pro mě to bude též zátěžový test kolene. Jedu dostatečně oplastován - v páteřáku a s ortézou na noze si připadám jak Robocop :-)
Tak zatím, běhejte a buďte pozitivní! :-)2 comments:

 1. Moje nejmilejsi take zastava kvantovou teorii prusvihu..:)
  Rika, ze 3.. Tak uz se to jiste zacina lepsit..
  Vsemu zdar! a postupnemu behani.. zvlast..:)
  12:)

  ReplyDelete
  Replies
  1. Asi to fakt funguje ... po 3 se to zastavilo a vše je zase pozitivní ;-)

   Delete