4 January 2016

Čas bilancování

Původně jsem tu chtěl napsat příspěvek plný statistik uplynulého roku 2015 a plánů na rok 2016, ale vzhledem k tomu, že mám opět koleno jak vodní meloun, nemám moc náladu cokoliv bilancovat a plánovat. Mechanismus zranění byl tentokrát velmi záhadný, bez zjevné příčiny se mi přes noc zablokovalo koleno, druhý den začalo bolet, třetí den otok a už jsem nechodil. Po konzultaci s internetem jsem si stanovil diagnózu roztržený vnitřní meniskus. Jak je to doopravdy se dozvím příští týden v pondělí, kdy se po letech uvidím s panem doktorem Housem přes kolena, uvidíme co mi řekne. Pozitivní je, že má čas hned, minule jsem na vyšetření u něj čekal 2 měsíce ...
Vzhledem k výše napsanému si zatím raději na rok 2016 nestanovuju žádné běžecké, triatlonové ani TRX cíle, hlavní cíl je opravit si nohu ;-)
Delší blogpost si nechám na pozitivnější témata, takže pro dnešek vše.
Všem přeju do Nového roku hlavně pevné zdraví!3 comments:

 1. To je v prdeli, tak snad to bude v poradku. A kdyby nahodou ne, nedelej si z toho hlavu muzes se naplno venovat trenerske cinnosti. Rekl bych ze se kazdy rok najde jeden az dva kokoti co se o neco vsadi a pak to budou chtiti ubehat.

  ReplyDelete
 2. Věřím, že bude! Jak to rychle přišlo, tak to rychle odchází. Po dvou dnech mám koleno skoro normální velikosti. Uvidím v pondělí, co mi řekne Mudr. a jestli mi na to dá nějaký pudr. Třeba budu označen za simulanta ;-)
  A sestavováním tréninkových plánů se budu živit, dobrej nápad! ;)

  ReplyDelete
 3. No good luck, me pan doktor ohledne bolaveho kolena nakonec rekl - smirte se s tim ze nejste zadny Bauer.......

  ReplyDelete